Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Riccardo MilanesiVisiting PhDDTU Biosustainricmila@biosustain.dtu.dk
Giulia ScapinVisiting PhDDTU Biosustaingiusca@biosustain.dtu.dk
Erin Hillary WilsonVisiting PhDDTU Biosustainewilson@biosustain.dtu.dk
Daniel BergenVisiting PhDDTU Biosustaindbergen@biosustain.dtu.dk
Tobias SchwanemannVisiting PhDDTU Biosustaintobsch@biosustain.dtu.dk
Meliawati MeliawatiVisiting PhDDTU Biosustainmelmel@biosustain.dtu.dk
Elynor MooreVisiting PhDDTU Biosustainelynorm@biosustain.dtu.dk
Pernille Krogh GøtzscheVisiting MSc StudentDTU Biosustainpekrogh@biosustain.dtu.dk
Rute Daniela Gouveia FilipeVisiting MSc StudentDTU Biosustainrutedfi@biosustain.dtu.dk
Susanne MartensVirksomhedspraktikant - ServicecenterCASsusmar@dtu.dk
Frehiwet DestaVirksomhedspraktikantDTU Fødevareinstituttetfrdest@food.dtu.dk
Maxim KhomiakovVirksomheds ph.d.-studerendeDTU Computemaxk@dtu.dk
Jan Kamyno RasmussenVirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabjkr@sempercycle.com
Michael KongerslevVirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabmikong@dtu.dk
Yutaka NishijimaVirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabyutanis@dtu.dk
Peter PlesnerVirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabpeterp@dtu.dk
Louis Sølvsten EvindVirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylablousoe@dtu.dk
Kaare Sloth JensenVirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabkaarsl@dtu.dk
Danni Pharao MunkVirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylab51 94 20 09danpmu@dtu.dk
Lasse HøiVirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylablasseh@dtu.dk
Søren Højgaard JensenVirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabshjj@dtu.dk
Hans HansenVirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabhansha@dtu.dk
Billie MillungVikarAØR45 25 11 55bilmil@dtu.dk
Mia Helena KongstedVikarAØR45 25 12 13miaho@dtu.dk
Kasper Wehlast HemmingsenVikarAØRkaweh@dtu.dk
Henrik RiedelVikarAØRhenrie@dtu.dk
Palle ChristensenVideoproducer og fotograf, DTU Media LabAFRI45 25 74 56palc@dtu.dk
Aske Haslund FabechVideokonsulent for LearningLabAUS28 44 96 43asfa@llab.dtu.dk
Katrine Marie KraghVideojournalistAKM93 51 00 70kmak@dtu.dk
Hugo KerdoncuffVidenskabsmandDTU Kemihugk@kemi.dtu.dk
Maria Svendsmark HansenVidenskabelig koordinatorDTU Sundhedsteknologi93 51 01 73mhol@dtu.dk
Beatrice MuchiriVidenskabelig assistent (tidligere ansat)DTU Fødevareinstituttetbemu@food.dtu.dk
Pedro Joao Moura SantosVidenskabelig assistent (gæst)DTU Fødevareinstituttetpejmsa@food.dtu.dk
Frederikke Melina FavaVidenskabelig assistentfmefa@dtu.dk
Anna-Mamusu SesayVidenskabelig assistentannse@dtu.dk
Marcel Montanyès SoleVidenskabelig assistentmmoso@aqua.dtu.dk
Yu DongVidenskabelig assistentDTU Bygyudo@byg.dtu.dk
Aleksandra DavydovaVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttetaleda@dtu.dk
Doha Omar Suleiman GhannamVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologidosgh@dtu.dk
Sara VangsgaardVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologisarva@dtu.dk
Albert ZelenikaVidenskabelig assistentDTU Fysikalbze@dtu.dk
Natalia Giraldo VasquezVidenskabelig assistentDTU Bygnvas@byg.dtu.dk
Laura Olivia Marie MarchardVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologilomma@dtu.dk
Kamilla Ankær BrejndalVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologikanbr@dtu.dk
Atefeh TorabiVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikattor@dtu.dk
Eduardo Lima Simões da SilvaVidenskabelig assistentDTU Spaceedsds@space.dtu.dk
Saeed EiniVidenskabelig assistentDTU Kemitekniksaeein@kt.dtu.dk
Alexia Minh Thi MercierVidenskabelig assistentDTU Mekanikalmerc@mek.dtu.dk
Mattia UtichiVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologi91 93 62 75matut@dtu.dk
Ivar de JongVidenskabelig assistentDTU Biosustainivdejo@biosustain.dtu.dk
Matteo ArnaudiVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologimatarn@dtu.dk
Marie Gjessing BruunVidenskabelig assistentDTU Aquamgjbr@aqua.dtu.dk
Ácil De Almeida WillVidenskabelig assistentDTU Biosustain93 59 68 55acilwil@biosustain.dtu.dk
Maria del Pilar Clemente VidalVidenskabelig assistentDTU Byg45 25 50 85mdepi@byg.dtu.dk
Mahdi TayyebatiVidenskabelig assistentDTU Mekanikmatay@mek.dtu.dk
Abbey OlsenVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttetabols@food.dtu.dk
Jos KielgastVidenskabelig assistentDTU Aquajoski@aqua.dtu.dk
Paraskevas KoumpiadisVidenskabelig assistentDTU Aqua31 96 49 15parko@aqua.dtu.dk
Timmie LagermannVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttettimla@food.dtu.dk
Shohreh SheiatiVidenskabelig assistentDTU Vindenergi93 51 88 68shoshei@dtu.dk
Yujun ChengVidenskabelig assistentDTU Fotonikyujche@dtu.dk
Anna-Sophie MourchedVidenskabelig assistentDTU Biosustainansomo@biosustain.dtu.dk
Jiayue GengVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologijiagen@dtu.dk
Jedrzej Jacek CzaplaVidenskabelig assistentDTU Mekanikjjacz@mek.dtu.dk
Stavroula LoukaVidenskabelig assistentDTU Kemistalo@kemi.dtu.dk
Doha GhannamVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologidohag@dtu.dk
João Alberto Henriques Rebola BrancoVidenskabelig assistentDTU Aqua93 59 68 18jalhe@aqua.dtu.dk
Kathrine Habekost HansenVidenskabelig assistentDTU Aqua51 80 14 76khha@aqua.dtu.dk
Agnete LundgaardVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologiagnlun@dtu.dk
Corinna Nathalie VollVidenskabelig assistentDTU Managementcnavo@dtu.dk
Riccardo CaldognoVidenskabelig assistentDTU Energi+393456051822riccald@dtu.dk
Weijian WuVidenskabelig assistentDTU Bygweiwu@byg.dtu.dk
Cecillie Sofie HenriksenVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttetcshe@food.dtu.dk
Ditte Elmgreen PedersenVidenskabelig assistentDTU Miljødelpe@dtu.dk
Tsinat BerhaneVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologitsibe@dtu.dk
Kasper Skov JohansenVidenskabelig assistentDTU Computekjoh@dtu.dk
Seyedazad FarzadfardVidenskabelig assistentDTU Bioengineering50 11 40 25seyfa@dtu.dk
Luísa Magalhães Carneiro de Sousa MachadoVidenskabelig assistentDTU Aqua93 51 10 07lmcsm@aqua.dtu.dk
Zahra JafaripourVidenskabelig assistentDTU Vindenergizjaf@dtu.dk
Beck StrohmerVidenskabelig assistentDTU Elektrobecst@elektro.dtu.dk
Melanie NolanVidenskabelig assistentDTU Elektro45 25 39 33melnola@elektro.dtu.dk
Elisa BeniniVidenskabelig assistentDTU Aqua31 96 49 63elibe@aqua.dtu.dk
Mathias SøgaardVidenskabelig assistentDTU Aquamsog@aqua.dtu.dk
Aslak Sindbjerg PoulsenVidenskabelig assistentDTU Fysikaslakp@fysik.dtu.dk
Michael SandbergVidenskabelig assistentDTU Mekanikmisan@mek.dtu.dk
Chiara TibolloVidenskabelig assistentDTU Mekanikchtibo@mek.dtu.dk
Vicente Tomás Monje LópezVidenskabelig assistentDTU Kemiteknik45 25 55 10vtml@kt.dtu.dk
Theofanis BenakopoulosVidenskabelig assistentDTU Bygthebena@byg.dtu.dk
Nicolai Siim LarsenVidenskabelig assistentDTU Computenisi@dtu.dk
Anas Mohamad Al ShalyanVidenskabelig assistentDTU Fotonik45 25 36 36amals@fotonik.dtu.dk
Hjörleifur G BergsteinssonVidenskabelig assistentDTU Compute50 11 49 67hgbe@dtu.dk
Cecilie Bay WirenfeldtVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttet31 96 49 45cewini@food.dtu.dk
André Gugele SteckelVidenskabelig assistentDTU Fysikangust@fysik.dtu.dk
Johanna ScheerVidenskabelig assistentDTU Bygjoasc@byg.dtu.dk
Silje Grini NielsenVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologisgrni@dtu.dk
Kasper Duemose LundVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologikdue@dtu.dk
Rajnish KumarVidenskabelig assistentDTU Vindenergi22 40 03 56rakum@dtu.dk
Yanyan ZhaiVidenskabelig assistentDTU Mekanikyzhai@mek.dtu.dk
Sara Suarez HernandezVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologisasher@dtu.dk
Xiaozan WangVidenskabelig assistentDTU Kemiteknik45 25 28 37xiwang@kt.dtu.dk