Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Jane Skaftved MathiesenØkonomi konsulentAØR93 51 13 29jasma@dtu.dk
Dennis JensenØkonomi konsulentAØR93 51 07 97denjen@adm.dtu.dk
Mario CalisevirksomhedspraktikantDTU Spacemarcal@space.dtu.dk
Nicholaj Asger Hansenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabnashan@dtu.dk
Nicolai Sejer Andersenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabnicoan@dtu.dk
Jørgen Laustsenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabjlaust@dtu.dk
Poul Hummelshøjvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabphummel@dtu.dk
Stefan Rumi Pentervirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabstepen@dtu.dk
Anders Hovmøllervirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabandhov@dtu.dk
Michele Holmvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabmicheho@dtu.dk