Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Maja Odgaard TøttrupØkonomiassistentBoligfondmajod@dtu.dk
Dennis JensenØkonomi konsulentAØR93 51 07 97denjen@adm.dtu.dk
Jane Skaftved MathiesenØkonomi konsulentAØR93 51 13 29jasma@dtu.dk
Lasse Madsenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylablamads@dtu.dk
Niels Thomasenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabnithom@dtu.dk
Tobias Harboevirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabtobhar@dtu.dk
Stefan Rumi Pentervirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabstepen@dtu.dk
Poul Hummelshøjvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabphummel@dtu.dk
Anders Hovmøllervirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabandhov@dtu.dk
Michele Holmvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabmicheho@dtu.dk